НОВИНИ

Відбулися річні Загальні збори членів Фундації Українського Вільного Університету

У суботу, 12 березня 2016 р., в Ню Йорку відбулися річні Загальні збори членів Фундації Українського Вільного Університету (ФУВУ). Зборами провадила  Президія у складі: Ігор Мірчук — голова, Аскольд Лозинський — заступник і Михайло Казаренко — секретар. Збори вислухали

Частина учасників річних Загальних зборів Фундації УВУ, 13 березня 2016 р. Посередині зліва: ректор УВУ Марія Пришляк.

Частина учасників річних Загальних зборів Фундації УВУ, 12 березня 2016 р.
Посередині зліва: ректор УВУ Марія Пришляк.

звіти уступаючого голови Аскольда Лозинського, заступників — Теодора Воляника, Леоніда Рудницького, Івана Буртика, секретаря — Степана Слуцького, скарбника — Руслану Россі та голови Стипендійного комітету — Ігоря Мірчука. За Контрольну комісію звітував Богдан Савицький. У зборах прийняла участь Ректор УВУ Марія Пришляк, яка також є членом управи ФУВУ. Ректор УВУ широко представила діяльність Університету, на якому станом на березень ц.р. зареєстровано 221 студент, з них — 160 маґістрантів і 61 докторант.
На пропозицію Номінаційної комісії, обраної Зборами у складі — Степан Слуцький (голова), Марія Пришляк і Марія Поліщук (члени), обрано наступні керівні органи Фундації УВУ: Аскольд Лозинський — голова; Теодор Воляник, Леонід Рудницький і Іван Буртик — заступники; Степан Слуцький і Ігор Мірчук — секретарі; Руслані Россі — скарбник; Марія Пришляк, Марія Поліщук, Андрій Шуль, Михайло Казаренко і Микола Меґець — члени. Контрольну комісію обрано в такому складі: Степан Качурак — голова, Лада Кий і Мирон Свідерський — члени. Представником до Фундації УВУ Крайової Ради УККА обрано Андрія Шуля. Жюрі Літературно-наукового конкурсу ФУВУ “Воляник-Швабінський” обрано у складі: Михайло Казаренко — голова, Ігор Мірчук, Ольга Воляник і Ігор Николюк — члени. Тростистами обрано Аскольда Лозинського, Івана Буртика, Леоніда Рудницького, Богдана Качора і Ярослава Оберишина.
Також схвалено бюджет Фундації УВУ на 2017 рік.
Після обширної дискусії прийнято рішення сформувати Стипендійну комісію Фундації УВУ в складі: Ректор УВУ — голова, два члени з УВУ та Аскольд Лозинський і Андрій Шуль — члени від ФУВУ. Схвалено Правильник цієї комісії.
Між різними рішеннями було схвалено активно включитися до підготовки відзначення 100-річчя УВУ, схвалено пожертву на педагогічні курси Шкільної Ради УККА і курси англійської мови для дітей учасників АТО в Україні, що проводить Товариство Святої Софії.
Пресова референтура Фундації УВУ
14 березня 2016 року

Top