НОВИНИ

Відбулися річні загальні збори членів Фундації Українського Вільного Університету

 

У суботу, 28 березня 2020, відбулися річні загальні збори членів Фундації Українського Вільного Університету (ФУВУ). Через пандемію коронавірусу цей захід вперше відбувся повністю телеконференційно.

Зборами провадила Президія у складі: Аскольд Лозинськийголова, Степан Слуцькийсекретар. Збори обрали Номінаційну комісію у складіЮрій Стецко, Андрій Ластовецький і Руслана Россі. Учасники вислухали інформацію про діяльність Українського Вільного Університету (УВУ) від ректора Марії Пришляк та звіти голови фундації Аскольда Лозинського, секретаряСтепана Слуцького, скарбникаРуслану Россі, голови Літературно-наукового конкурсуМарії Поліщук. За Контрольну комісію звітував її голова Богдан Гаргай.

Загалом, протягом останнього академічного року на УВУ відбулися 54 курси для 241 студента, які навчаються на наступних факультетах: 122 — на Факультеті Державних і Економічних Наук, 85 — на Факультеті Філософії, 34 — на Факультеті Україністики. Майже всі студенти приїжджають з Українияк зі сходу, так і заходу, а також з Криму. Серед студентів є значно більше жінок, ніж чоловіків. Крім цього, на УВУ відбувалися різні наукові заходи, доповіді, авторські вечори, зустрічі, а також концерти і виставки. У наступному році УВУ відзначатиме 100 років і проводить відповідну підготовку.

Фундація УВУце в основному джерело стипендій для бідніших студентів університету. В останньому році надано 25 таких стипендій.

Протягом минулого року фундація передала на підтримку УВУ близько 140,000 доларів.

Крім цього, ФУВУ влаштовує щорічний конкурс літературної та наукової творчости та поодинокі імпрези. Так, у листопаді минулого року Фундація провела в НюЙорку урочистий західДіти Голодомору”.

Слід зауважити, що фінансова діяльність фундації практично ніколи не є дефіцитною, а її активи, крім нерухомостей, складають приблизно два мільйони доларів.

Свої благодійні обовязки ФУВУ виконує завдяки жертовности української громади у США.

На зборах обрано керівні органи фундації на наступну каденцію в такому складі: Аскольд Лозинськийголова; Леонід Рудницький, Іван Буртик і Марія Пришлякзаступники; Степан Слуцькийсекретар; Руслана Россіскарбник; Марія Поліщук, Ольга Воляник, Ігор Николюк, Андрій Ластовецький, Юрій Стецко і Андрій Шульчлени.

До новообраної Контрольної комісії увійшли Богдан Гаргайголова, Петро Палюх і Лада Кийчлени. Тростистами обрано Аскольда Лозинського, Петра Матіяшека, Юрія Стецка, Ярослава Оберишина і Богдана Гаргая.

Також схвалено бюджет Фундації УВУ на 2020 рік у сумі 162,950 доларів і призначено фонди на видання книжкизбірника про 100 років діяльности УВУ.

Top